Serwis

 

2 lata gwarancji na nowe produkty
Na wszystkie nowo zakupione produkty otrzymają PAństwo 2 lata gwarancji. W przypadku niejsaności proszę zgłosić się do naszego servicu.
 


Nasze produkty objete są 2-letnią gwarancją. W razie gdyby w ciągu tych 2 lat nastąpiły problemy, prosyę zgłosić się do naszego servisu.

Telefon: (+48)698988627
 

Zdarza się, iż części produktów ulegają uszkodzeniu, jak np. zbite szkło w wapozonie. Mimo, iż takie defekty nie podlegają gwarancji, stworzyliśmy dla Państwa możliwośc kupienia tanio części zapasowych. Proszę zgłosić się do naszego serwisu, nawet w przypadku ukończenia czasu gwarancji.

Telefon: (+48)698988627
 


Potrzebują Państwo pomocy przy montażu? Nie ma problemu. Proszę zgłosić się przed kupnem produktu do naszego serwisu w celu omówienia szczegółów.<br/
Telefon: (+48)698988627
 


Zadowolenie naszych klientów od złożenia zamówienia, poprzez wysyłkę i dostarczenie towaru jest naszym najwyższym priorytetm.

Kolejnym istotnym faktorem jest jakość naszych produktów. Stawiamy sobie i naszym produktom wysokie wymagania. Testowanie naszych produktów przez specjalne agencje takie jak TÜV Süd, TÜV Rheinland są częścią częścią tych wymagań.

Nasz odział inżynieryjny prowadzony przez naszych dyplomowanych inżynierów, a także zewnętrzni eksperci sprawdzający bezpieczeństwo czuwają nad jakością naszych produktów.

Pod uwagę bierzemy również uwagi naszych klientów, gdyż ich zadowolenie jest naszym największym priorytetem.
 


Proszę skontaktować się z nami bezpośrednio:

Soleni – dział sprzedaży Infolinia:
(+48)698988627

albo przez EMail na: info@soleni.pl