Informacje dla klientów

Różnorodny wybór produktów czeka na Państwa. Nieważne czy korzystna klasa podstawowa, czy wyjątkowa klasa średnia czy też luksusowa klasa premium – Soleni oferuje niezywkłe produkty na każdą kieszeń. Wystarczy wybrać w zależności od potrzeb.

Zamów nasze produkty i wybierz swóje indywidualne obicie:

  • Sztuczna skóra
  • Medyczna sztuczna skóra
  • Greenline

 

Sztuczna skóra w 39 kolorach
Nieważne jakie mają Państwo upodobania – oferujemy Państwu wyposażenie w różnych obiciach ze sztucznej skóry, które z pewnością będą pasować do wyglądu Państwa salonu. Zdecydujcie się Państwo jako nasi początkujący klienci na rozwiązania basis i wybierzcie Państwo jeden z naszych 39 kolorów.

Medyczna sztuczna skóra według Państwa życzeń
Profesjonalne wyposażenie z wysokojakościowych materiałów są niezbędne w Państwa salonie. Równie ważna jest medyczna sztuczna skóra w zastosowaniu na pokrycia foteli do zabiegów. Do wyboru jest linia comfort z medycznej sztucznej skóry i o różnej palecie kolorów.

Greenlinia w najszej wysokojakościowej lini produktów komfort.
Zaoferujcie Pańswo swoim klientom niezwykle wykonane i wysokojakościowe fotele i leżaki klasz extra. Gąbka wiskozowa w obicu w połaczeniu z niezwzkle wykonanymi siedzeniami, uczynią zabieg w Państwa Salonie wyjątkowym, właśnie dzięki naszym produktom z lini comfort.

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów. Dzięki lini comfort będą się Państwo cieszyć wyjątkowym komfortem i wykonaniem naszych produktów.

Soleni oferuje Państwu wybór 39 kolorów.Niezależnie od upodabań, z pewnością znajdziecie Państwo wyposażnie idealne do salonu.

U nas produkty pochodzą bezpośrednio od wykonawcy.Świeżo z zakładu i bez pośredników możecie się Państwo cieszyć korzystnymi i wysokojakościowymi produktami. Gwarantujemy oryginalny asortyment soleni.

Produkty przetestowane testami TÜV Süd, przez co gwarantują jakość, zaufanie i bezpieczeństwo.

Codzienne czyszczenie i dezynfekcja specjalnymi środkami do pielęgnacji zapewnią długie użytkowanie produktów. Duży wybór wyposażenia zestawiliśmy dla państwa z prawej strony.

Skorzystaj z naszej oferty komfortowego serwisu.Poinformujemy Państwa jak tylko dostawa będzie w Państwa okolicy. Otrzymają Państwo montaż i wszelkie wskazówki dotyczące stosowania produktów. Po zakończeniu pracy zabierzemy opakowania i posprzątmy oo sobie. Wszystko to w wyjątkowo okazyjnej cenie. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.